Kis türelmet...

Bejelentkezés

Add meg az e-mail címed, amellyel regisztráltál. Erre a címre megírjuk, hogy hogyan tudsz új jelszót megadni. Ha nem tudod, hogy melyik címedről regisztráltál, írj nekünk: ugyfelszolgalat@network.hu

A jelszavadat elküldtük a megadott email címre.

Elfelejtettem a jelszavam

Nem vagy belépve

Ez a funkció csak regisztrált tagoknak elérhető. Csatlakozz most a Networkhöz vagy ha már tag vagy, lépj be itt:

Viszontértékesítőt felveszünk

Céltudatos és kiváló kommunikációs készséggel, valamint kereskedelmi gyakorlattal rendelkező viszonteladókat keresünk internetes szolgáltatások értékesítésére.

Feladatok:
A cég szolgáltatásainak értékesítése. Új ügyfelek felkutatása. Kapcsolattartás meglévő ügyfélkörrel, további forgalom generálása körükben.

Amit kínálunk:

Kimagasló jövedelem, változatos munka, ingyenes képzés, nemzetközi karrier lehetőség.

A fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk:

deakjanos@kabelnet.hu

Üzleti kapcsolatokkal rendelkezők figyelmébe

Nemzetközi multinacionális cég hazai és külföldi terjeszkedéséhez üzleti kapcsolatokkal rendelkező munkatársakat keres online média szolgáltatások értékesítésére.

Kiemelten várjuk azok jelentkezését, akik képesnek érzik magukat egy nemzetközi csoport felépítésére és irányítására európai szintű jövedelemért.

Elvárások:

  • Jó kommunikációs készség
  • Taníthatóság, fegyelmezett és céltudatos munkavégzés
  • Számítógép, laptop, internet elérhetőség, skype

Üzletkötőket, területi képviselőket keresek

Üzletkötőket, területi képviselőket keresek az ország egész területéről, piacképes, keresett szolgáltatásokhoz

FELADATOK:

a piacon egyedülálló szolgáltatások értékesítése
új ügyfelek szerzése

ELVÁRÁS:

  • Önálló munkavégzés
  • Céltudatos, vállalkozó szemléletű személyiség
  • Kimagasló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Meglévő üzleti kapcsolat rendszer. Nem kizáró ok.
  • Alapfokú angol nyelvtudás. Nem kizáró ok, ha nincs

Számítógép, laptop, internet elérhetőség, skype

AMIT KÍNÁLUNK:
rugalmas munkaidő, önálló munkavégzés
karrier lehetőség hosszú távú munkalehetőség
folyamatos szakmai képzés
kiemelkedő jövedelemszerzési lehetőség

Címkék:

Kommentáld!

Ez egy válasz üzenetére.

mégsem

Hozzászólások

Régebbi bejegyzések

Impresszum
Network.hu Kft.

E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu