Kis türelmet...
A Mozaik 1955-ben indult hódító útjára az egykori NDK-ban. A hazai kiadás 1971-ben kezdődött el, akkor még más karakterekkel, a Digedagokkal. Az Abrafaxok 1976-ban születtek meg, sikerük azóta is töretlen.
A magyar kiadás a rendszerváltás után, 1990-ben sajnos megszűnt. 2001-ben kezdődött a Mozaik újkori története a Németországban, 1994-ben megjelent Görögország sorozattal. Az újság azóta havonta kínál örömöt és szórakozást a hat-tizenkét év közötti gyerekeknek és a ma már felnőtté vált egykori olvasóknak.
E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu
Kommentáld!