Lévai Hedvig üzente 16 éve

Kedves Barátaim, Látogatóim! Lehet, hogy pár napig nem leszek...

[Törölt felhasználó] üzente 16 éve

Szia drága barátnőm,szép álmokat!

[Törölt felhasználó] üzente 16 éve

Bocsánatot kérek,még nem vagytok velem mindannyian amióta új lapom van .... megláttalak és elszégyeltem magamat!

Cserei József üzente 16 éve

Kellemes Pünkösdi Ünnepeket ...

wolf vali üzente 16 éve

SZIA ÉS KÖSZÖNÖM, TETSZIK EZ AZ ANGYAL KLUB , EZÉRT JELÖLTELEK! SZIA

Előző 5