Petik Ilona üzente 13 éve
Szia Szilvike! Szivesen nézegetem az olyan szép képeket mint a tiéd.is. Üdv. Ilona.
[Törölt felhasználó] üzente 13 éve
Jajj az előtte lévő üzit nem is néztem :) Szóval én is úgy emlékeztem, de jobb kétszer, mint egyszer sem :) Üdv. G
[Törölt felhasználó] üzente 13 éve
Nincs mit. Én köszönöm. Úgy emlékeztem, hogy már egyszer jelöltél, de lehet, hogy keverem. A kritikai oldalon én nem találtam a képed. Üdv.
Frank Gusztávné Magdolna üzente 13 éve
Kedves Szilvia! Köszönöm a látogatást, gyönyörüek a képeid... Kellemes hétvégét kivánok. Magdi
Petik Ilona üzente 13 éve
Kedves Szilvia!Köszönöm az értékelést örülök neki, hogy tetszikAszép szines ésigazán jó képeidet csak dicsérni tudom. GratulálokÜdv.Ilona