Hertelendyné Erzsébet üzente 13 éve
Tetszik hogy bátran használod az élénk, harsány színeket, nagyon egyediek, érdekesek, gratulálok. Erzsi.
Botz Istvánné Ibolya üzente 13 éve
Ti nagyon sokan már ismeritek egymást és a munkáitokat én még kezdő vagyok.De köszi a biztatást.Ibolya.
Botz Istvánné Ibolya üzente 13 éve
Szerbusz Szilvike. Mindig megnézem az új képeidet, csak még nem mertem véleményt is írni. Köszönöm a látogatásodat, üdv: Ibolya.
vadkerti erzsébet üzente 13 éve
Nem tudom mire gondolsz.? Zsó.
vadkerti erzsébet üzente 13 éve
köszi Szilva a látogatást.Puszi. Zsó.