Hertelendyné Erzsébet üzente 13 éve

Tetszik hogy bátran használod az élénk, harsány színeket, nagyon egyediek, érdekesek, gratulálok. Erzsi.

Botz Istvánné Ibolya üzente 13 éve

Ti nagyon sokan már ismeritek egymást és a munkáitokat én még kezdő vagyok.De köszi a biztatást.Ibolya.

Botz Istvánné Ibolya üzente 13 éve

Szerbusz Szilvike. Mindig megnézem az új képeidet, csak még nem mertem véleményt is írni. Köszönöm a látogatásodat, üdv: Ibolya.

vadkerti erzsébet üzente 13 éve

Nem tudom mire gondolsz.? Zsó.

vadkerti erzsébet üzente 13 éve

köszi Szilva a látogatást.Puszi. Zsó.

Előző 5

Következő 5