[Törölt felhasználó] üzente 13 éve

Szia! Rég jártam már itt, azóta sok szép képet festettél. Gratulálok.

[Törölt felhasználó] üzente 13 éve

Köszönöm Szilvia! :)))

Petik Ilona üzente 13 éve

SziaSzilvike!Köszi,Kedves vagy. Üdv.Ilona.

Gór Mihály üzente 13 éve

Nagyon örülök, kedves Szilvia. :)

Petik Ilona üzente 13 éve

SziaSzilvike!Megnéztem a nyitót. Imádom a szineidet. ÜVv Ilona

Előző 5

Következő 5