[Törölt felhasználó] üzente 13 éve
Szia! Rég jártam már itt, azóta sok szép képet festettél. Gratulálok.
[Törölt felhasználó] üzente 13 éve
Köszönöm Szilvia! :)))
Petik Ilona üzente 13 éve
SziaSzilvike!Köszi,Kedves vagy. Üdv.Ilona.
Gór Mihály üzente 13 éve
Nagyon örülök, kedves Szilvia. :)
Petik Ilona üzente 13 éve
SziaSzilvike!Megnéztem a nyitót. Imádom a szineidet. ÜVv Ilona