Soós Jolán üzente 15 éve
bodi rózsika üzente 15 éve
[Törölt felhasználó] üzente 15 éve
[Törölt felhasználó] üzente 15 éve
bodi rózsika üzente 15 éve
Soós Jolán üzente 16 éve
Soós Jolán üzente 16 éve
bodi rózsika üzente 16 éve
bodi rózsika üzente 16 éve
[Törölt felhasználó] üzente 16 éve
[Törölt felhasználó] üzente 16 éve
Nagyon tetszik ez a mulatós zene...szép a dal szövege is...
"Én azt akarom látni,
hogy boldogok az emberek,
hogy nem kell sokat várni..."
Kovácsné Révész Ilona üzente 16 éve
Balogh Márta üzente 16 éve
Balogh Márta üzente 16 éve
Soós Jolán üzente 16 éve
[Törölt felhasználó] üzente 16 éve
Gyönyörű ez a szám. Ez 7O es években a mi dalaink közül való. Nagyon rég hallottam örülök,hogy hallhatom.Köszönöm.