Berta Ildikó üzente 16 éve

Köszönöm a visszaigazolást! Nagyon kellemes napot kívánok Mindenkinek! :D

Udvardy Sándor üzente 16 éve

Szia Ildikó! Köszönöm baráti jelölésed, melyet örömmel elfogadok. :) Mosolyban, szeretetben gazdag mát és holnapot!

[Törölt felhasználó] üzente 16 éve

Üdv!

[Törölt felhasználó] üzente 16 éve

Szia Ildiko, köszönöm a jelölést, sok szép napot kivánok neked !!! m

Előző 5