Bíró Tibor üzente 15 éve

Kedves Ildikó , kellemes estét , szép, napfényes hétvégét , szeretettel , tibi

Berta Ildikó üzente 16 éve

Kellemes estét kívánok mindenkinek! :)

[Törölt felhasználó] üzente 16 éve

Szerbusz Ildikó! Köszönöm a lehetőséget a megismerés útján igy elindúlhatunk. Remélem a napod nyugodtan és békésen tellik

Bors Gyula üzente 16 éve

Szia Ildikó.Köszönöm a viszaigazolást,és további szép napot kívánok

[Törölt felhasználó] üzente 16 éve

köszönöm neked is

Következő 5