Jeles Teréz üzente 16 éve

Köszönöm a látogatást,örülök hogy tetszenek a képeim.Te is szépen rajzolsz.Gratulálok.Üdv.

[Törölt felhasználó] üzente 16 éve

Köszönöm szépen a csillagokat! ! Gratulálok a Te képeidhez, nagyon szépen rajzolsz!! Üdv. Andi

Oláh József üzente 16 éve

Nagyon jól rajzolsz, oda figyelsz a részletekre,nagyon türelmes vagy.../ez hiányzik belőllem/ Ügyes! Üdv.

[Törölt felhasználó] üzente 16 éve

Szia Ancsa! Örülök, ha tetszenek a képeim. Üdv.: Erzsike

Előző 5