Jeles Teréz üzente 16 éve
Köszönöm a látogatást,örülök hogy tetszenek a képeim.Te is szépen rajzolsz.Gratulálok.Üdv.
[Törölt felhasználó] üzente 16 éve
Köszönöm szépen a csillagokat! ! Gratulálok a Te képeidhez, nagyon szépen rajzolsz!! Üdv. Andi
Oláh József üzente 16 éve
Nagyon jól rajzolsz, oda figyelsz a részletekre,nagyon türelmes vagy.../ez hiányzik belőllem/ Ügyes! Üdv.
[Törölt felhasználó] üzente 16 éve
Szia Ancsa! Örülök, ha tetszenek a képeim. Üdv.: Erzsike