Tóth Ibolya üzente 16 éve
Kedves Tibor! Köszönöm szépen azm értékelést és a látogatást. Most én jöttem Hozzád.
[Törölt felhasználó] üzente 16 éve
Kedves Tibor! Örömmel fogadom az ismeretséged, igazán megtisztel!! Üdv. Andi
Novodonszki Teri üzente 16 éve
Köszönöm a jelölést. Gratulálok a képeidhez. Legjobban a Holt tisza tetszett, de mindegyikbe van valami, ami megragadott.
Túri Klára üzente 16 éve
Benéztem,köszönöm a baráti jelölésed,nagyon jók a képeid. Gratulálok! A holt tisza és a Magány nagyon megkapott.
Kiss Ilona üzente 16 éve
Köszönöm a baráti jelölést! Gratulálok a képeidhez!