Mucsiné Anikó üzente 16 éve
Köszönöm az értékelést. Üdv Anikó
Petákné Budaházy Zsófia üzente 16 éve
Köszönöm szépen az értékelésedet és a csillagokat Üdv. Zsóka
Mária Löw Jensen - üzente 16 éve
Köszönöm a jelölést. Megtisztelö számomra. Üdv Mária
Mária Löw Jensen - üzente 16 éve
Kedves Tibor. Köszönöm a látogatást ,és a csillagokat Puszi érte. Üdv Mária
Kovács mari üzente 16 éve
Hát én is csak az a baj hogy nincs hal,de majd festek.Szép estét!Hogy telnek napjaid?