Mucsiné Anikó üzente 16 éve

Köszönöm az értékelést. Üdv Anikó

Petákné Budaházy Zsófia üzente 16 éve

Köszönöm szépen az értékelésedet és a csillagokat Üdv. Zsóka

Mária Löw Jensen - üzente 16 éve

Köszönöm a jelölést. Megtisztelö számomra. Üdv Mária

Mária Löw Jensen - üzente 16 éve

Kedves Tibor. Köszönöm a látogatást ,és a csillagokat Puszi érte. Üdv Mária

Kovács mari üzente 16 éve

Hát én is csak az a baj hogy nincs hal,de majd festek.Szép estét!Hogy telnek napjaid?

Előző 5

Következő 5