Málta, 2012. május
egy pici hollywoodi érzés
A fiúk a hajón
Jól esik a pihenés
Éhesek vagyunk
De jó itt!
Ádámmal
Vacsora után
Élvezzük a napocskát
Rieuwk és Ádám
Ádám táncra hívott
Jó lesz itt nekünk, ugye?