énke
itt is én csak kicsit másképen szőke:P
én vok:P
én régen fekete hajjal!:)
én vok picikét régeben!=)
én régen szöke hajjal =)
csilla én (az egyik legjobb bnömmel:)
én vok:D
én és unokatesóm Timi =)
bnöim akiket nagyon szeretek!=)