Ők is a milyejink imádjuk öket
Telken a család
Nagyfiam és barátnölye
2-új csikónk
Ez a család pihenö helye a kertbe.
Mennyem a jóbb óldali.Imádom ött.
Hát én ilyet is tudok
Én
Zsoltikám
Gyerekem eljegytése 2007-be
Kisfiam Zsolt
Fiam,bátyám lóvagolni indulnak.