2008. szilveszter
kiránduláson készült
A Buliban....
Már úton voltunk kifelé...
A vár lábánál a bábúnk... :)
Munkában....
Buli előtt....
Közeli :)
Franciában a szállodaszobában reggel...
2010.március
Kilátás a hajóról
2008. 12.31.