Legújabb...
Rita,Detti és Én....nagyon régen..
Vivivel az első őszi képünk..:D
Evelynnel..
Szemess...=)<3
Alap.<3
Vásároltam...:D
Tesós.<4
Én..:D
Ősz van...
Én...:D
Dettivel.<3