A nyaraló(m)
Cicám szülei....Tiszta aranyosak,nem?!
Cicámmal
Jó kis szél volt....legalább volt,aki örült neki. :D
Én...."Miért kell egyfolytában fotózni?!.."....
Fertő-tónál