esti edzés is ment...pedig biciklitura után volt!!
egy kis pihi a csajokkal
háttérben a HOTEL AVENA PLUS
vacsora elott egy kis fotozás
táborlakooook...:-D
kilátás az erkélyrol....szép ugye????
na itt volt a kerékpártuuura...haha
ilyen kis patakunk is volt ám...hihi