"TITANIC"XDXD
Szabinával:D
Keszthely
Alegjobbal(L):D
Tomis Xabos:D
107es csajok
a legfontosabbak!!
Szabinávalolyanéredkes:D:D
a legesleges legjobb szobatárssal..!!!!(L)
a széllel:D
ez is én:D
én lennék...