Sáj - Attila - Krisztián - én
Szuper Levivel - az ő sisakjában - "majd nekem is lesz ilyen"
Levi - én - Attila
a példaképekkel:)) Budai Krisztián - Sájevics András
újabb Lord koncert - Louival
Misivel
kapusbulin, ott volt mindenki, aki számit:))
karácsonyi bulin edzőmmel Zsolttal és barátommal Tomival
másik esemény, másik buli, én - Attila - Sáj
kis zene - Csipával - egy átmulatott éjszakán
Gidóval
Andris - Sáj - én