Buborékokkal:)
Citadellán
Szemüveg nélkül!!:)
Még mindíg szemüveg nélkül!!:D
Hát igen!:D
Ló hátról szebb a világ!!!:)
Buborékokkal
Fekve
Még mindíg fekve:D