Én.
Két rosszcsontom.
Fanni,az ovis farsangon.
Ezzel szokott levenni a lábamról...
Angyalka.
Bestia!:)
DSC03257
Kész férfi..a nézése is..:)
Én.
Kép047 (1)
DSC02304
Én.