Van még feljebb is?
Az rendben, hogy feljöttem, de le is kéne menni ...
Szökőkút a főtéren
Belülről a bejárat fölött "lebegett"
Szobor a múzeum mögött 3.
Katkának is tetszik
Szobor a múzeum mögött 1.
"találkoztunk" Szabó Lőrinccel ...
A MODEM előtt a Kolosszus
... és Móricz Zsigmonddal is
Szobor a múzeum mögött 4.
Kilátás a harangtoronyból 1.