Balázsné Julcsi üzente 12 éve
Koza Zsóka üzente 13 éve
[Törölt felhasználó] üzente 13 éve
Bojtorné Irmuska üzente 14 éve
Madarász Lajosné Éva üzente 14 éve
Madarász Lajosné Éva üzente 14 éve
Gyönyörü meleg ,bársonyos hangja van,Nálam ez első helyezett.
További sok sikert.Köszönöm hogy ujra halhattam-
[Törölt felhasználó] üzente 14 éve
Lányi Katalin üzente 14 éve
[Törölt felhasználó] üzente 14 éve
Ábrám Tibor üzente 14 éve
Egy nagyon szép nóta gyönyörűen énekelve sok érzéssel Gratulálok
A pántlik pántlika csárdása elragadó, nem találom hova lett.?
[Törölt felhasználó] üzente 15 éve
[Törölt felhasználó] üzente 15 éve
Forgacs Erzsebet üzente 15 éve
[Törölt felhasználó] üzente 15 éve
Ez a nóta nekem sebeket tép fel ,mert sokat énekelte nekem a férjem.De nagyon szépen van énekelve, és nekem boldogság hallgatni.Köszönöm és gratulálok hozzá.
László Mária üzente 15 éve
Kedves László! Örülök, hogy hallhattam, mert gyönyörű, igazi, magyarnótához való hangja és előadói stílusa van. Tartsuk a kapcsolatot, mert egyszer szeretnénk itt is Újpesten hallani. Majd a nótáimból valahogy eljuttatok magának is. Dalos üdv LM
[Törölt felhasználó] üzente 15 éve
[Törölt felhasználó] üzente 15 éve
[Törölt felhasználó] üzente 15 éve
[Törölt felhasználó] üzente 15 éve
[Törölt felhasználó] üzente 15 éve
Kissanek Ilona üzente 15 éve
Kedves László! Köszönö, hogy benéztél hozzám. Megnéztem a video-t, köszönöm, hogy meghallgathattam. Nagyon szép! Üdv. Ila
Berki Erzsébet üzente 15 éve
Szathmáry Olga Ottilia üzente 16 éve
Kedves László!
Nagyon szép ez a NÓTA, kellemes tenor hangja van! ... és érződik, hogy szívből énekel!
Gratulálok!
[Törölt felhasználó] üzente 16 éve
Cserta Lászlóné üzente 16 éve
Gratulálok a nóta választáshoz, valamint az előadásához! Nagyon kellemes, meleg
hang, szépen énekelt nóta! További sok sikert kívánok!
Hajdú SÁNDORNÉ üzente 16 éve
Köszönöm hogy hallgathattam Öntől e gyönyörű , és kedvenc dalt . A hangja is csodálatos Gratulálok. Aranka
[Törölt felhasználó] üzente 16 éve
[Törölt felhasználó] üzente 16 éve
Urbánné-Juhász Katalin Masszázs Terapeuta üzente 16 éve
Imádom a hallgatókat! Köztük ezt a dalt is! Lelkem mélyéig hatott! Gyönyörű a hangod!
Élmény hallgatni téged!
Botos Magdolna üzente 16 éve