Kovács Anita üzente 4 hete
Kovács Anita üzente 4 hete
A TŰZIJÁTÉKOT ÉN IS MINDIG MEGCSODÁLOM AMIKOR ITT VAN AZ IDEJE. MINDIG ÉN IS MEGNÉZEM. SOKÁIG TUDOK BENNE GYÖNYÖRKÖDNI. GONDOLOM MÁS IS ÍGY VAN VELE. GYÖNYÖRŰ SZÉP EZ A FOTÓ IS. NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TELJES SZÍVBŐL TELJES LÉLEKBŐL. TELJES TISZTELETTEL ÉS NAGYON SOK SZERETETTEL. MŰVÉSZNŐ SZAKÉRTŐ. KOVÁCS ANITA.<><><><><><>
Kovács Anita üzente 4 hete
GYÖNYÖRŰ SZÉP FOTÓ A TŰZIJÁTÉKRÓL. NAGYON SZÉP EZT A TŰZIJÁTÉKOT ÁBRÁZOLÓ FOTÓD IS. NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TELJES SZÍVBŐL TELJES LÉLEKBŐL. TELJES TISZTELETTEL ÉS NAGYON SOK SZERETETTEL. MEGHAJLOK MŰVÉSZETED ELŐTT. A FOTÓIDAT CSAKIS CSODÁLNI TUDOM ANNYIRA JÓK ÉS SZÉPEK. ÍRJA EZT NAGYON SOK TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL MŰVÉSZNŐ-SZAKÉRTŐ KOVÁCS ANITA.<><><><><><>
Kovács Anita üzente 4 hete
Kovács Anita üzente 4 hete
GYÖNYÖRŰ SZÉP FOTÓ A TŰZIJÁTÉKRÓL. GRATULÁLOK HOZZÁ TELJES SZÍVBŐL. TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><><>
Kovács Anita üzente 1 hónapja
Kovács Anita üzente 1 hónapja
Gyönyörű szép fotó a tűzijátékról. Gratulálok hozzá tisztelettel és szeretettel Kovács Anita.<><><><><>. .
Kovács Anita üzente 1 hónapja
Kovács Anita üzente 1 hónapja
Kovács Anita üzente 1 hónapja
Láng Szilvia üzente 14 éve
Ezen a fotón nagyon jó pillanatot sikerűlt "elkapnod"! Általában az ilyen jellegű fotóknál sorozat felvételt szoktam csinálni! Esetleg, ha van még ilyen fotód, tedd fel azt is, a fotók közé!Szilva
Tóth Mária Elvira üzente 14 éve
Pálinkó Dezső üzente 15 éve
Pusztay Ildikó üzente 15 éve