Kovács Anita üzente 2 hete
NAGYON SZÉP EZT A MÁRTÉLYT ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><>
Kovács Anita üzente 2 hete
NAGYON SZÉP EZT A MÁRTÉLYT ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. TALÁN NINCS IS SZEBB LÁTVÁNY ANNÁL MINT AMIKOR KIMEGYÜNK A TERMÉSZETBE ÉS MEGCSODÁLJUK A TERMÉSZET GYÖNYÖRŰ SZÉP FÁIT TÁJAIT ÉS CSILLOGÓ FÉNYLŐ FOLYÓIT. EZ A FESTMÉNYED IS NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><><>
Kovács Anita üzente 4 hete
Kovács Anita üzente 4 hete
NAGYON SZÉP EZT A MÁRTÉLYT ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><>
Kovács Anita üzente 4 hete
Kovács Anita üzente 1 hónapja
Nagy Tibor üzente 15 éve
[Törölt felhasználó] üzente 15 éve
Balogh Márta üzente 16 éve
Kedves TIBOR, ujra neztem a kepeket, gyonyoru alkotasok, szinben, mindenben.Valamikor en is szerettem rajzolni, de mostmar inkabb a masok munkajaban gyonyorkodok.Koszonom a hozzaszolast a csipkekhez, jol esett, ha ferfi dicseri oket.Meg kezdo vagyok, hiszen csak a tavaly fogtam hozza komolyabban...Kivanok sok szep alkotast.Udv.ERDELYBOL
Nagy Tibor üzente 16 éve
Kedves Ágnes ! Köszönöm az értékelésedet és kedves szavaidat. Örülök hogy megnyugtat , a cél a csend és nyugalom csak a kivitelezésen kell sokat javitani.
Üdv . Tibor
Strbik Ágnes üzente 16 éve