Kovács Anita üzente 2 hete

NAGYON SZÉP EZT A MÁRTÉLYT ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><>

Válasz

Kovács Anita üzente 2 hete

NAGYON SZÉP EZT A MÁRTÉLYT ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. TALÁN NINCS IS SZEBB LÁTVÁNY ANNÁL MINT AMIKOR KIMEGYÜNK A TERMÉSZETBE ÉS MEGCSODÁLJUK A TERMÉSZET GYÖNYÖRŰ SZÉP FÁIT TÁJAIT ÉS CSILLOGÓ FÉNYLŐ FOLYÓIT. EZ A FESTMÉNYED IS NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><><>

Válasz

Kovács Anita üzente 4 hete

NAGYON SZÉPEK A KÉPEID.<><><><><>

Válasz

Kovács Anita üzente 4 hete

NAGYON SZÉP EZT A MÁRTÉLYT ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><>

Válasz

Kovács Anita üzente 4 hete

NAGYON SZÉPEK A KÉPEID.<><><><><>

Válasz

Kovács Anita üzente 1 hónapja

SZÉPEK A KÉPEID.<><><><><>

Válasz

Nagy Tibor üzente 15 éve

kÖSZÖNÖM KEDVES iLDIKÓ!!

Válasz

[Törölt felhasználó] üzente 15 éve

Nagyon szép.

Válasz

Balogh Márta üzente 16 éve

Kedves TIBOR, ujra neztem a kepeket, gyonyoru alkotasok, szinben, mindenben.Valamikor en is szerettem rajzolni, de mostmar inkabb a masok munkajaban gyonyorkodok.Koszonom a hozzaszolast a csipkekhez, jol esett, ha ferfi dicseri oket.Meg kezdo vagyok, hiszen csak a tavaly fogtam hozza komolyabban...Kivanok sok szep alkotast.Udv.ERDELYBOL

Válasz

Nagy Tibor üzente 16 éve

Kedves Ágnes ! Köszönöm az értékelésedet és kedves szavaidat. Örülök hogy megnyugtat , a cél a csend és nyugalom csak a kivitelezésen kell sokat javitani.
Üdv . Tibor

Válasz

Strbik Ágnes üzente 16 éve

szépek és megnyugtatóak további szép alkotásokat

Válasz