Kovács Anita üzente 4 hete

NAGYON SZÉP EZT A VÖRÖSKŐ-FORRÁST ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.<><><><><>

Válasz

Kovács Anita üzente 1 hónapja

Szépek a képeid.<><><><><>

Válasz

Kovács Anita üzente 1 hónapja

SZÉPEK A KÉPEID.<><><><><>

Válasz

Kovács Anita üzente 1 hónapja

Szépek a képeid.<><><><><>

Válasz

Kovács Anita üzente 1 hónapja

SZÉPEK A KÉPEID.<><><><><>

Válasz

Kovács Anita üzente 1 hónapja

Szépek a képeid.<><><><><>

Válasz

Németh Mária üzente 14 éve

Szép munkák! Gratulálok Németh Mária

Válasz

[Törölt felhasználó] üzente 15 éve

csodálatosak a munkái,gratulálok!

Válasz

[Törölt felhasználó] üzente 15 éve

Csodálatosak a munkái,gratulálok!

Válasz

Irzikovszki Mária üzente 15 éve

Csodássak a képeid.Marcsi

Válasz

Morovik János üzente 15 éve

Szia Teréz!
Gratulálok munkáidhoz igazán szépek!!
Üdv János

Válasz

MAGnes MAGia üzente 15 éve

Nagyon érzékletes összhatás! - a vízfátyol meseszép !
Gratulálok !

Válasz

Tóthné Szabó Magdolna üzente 16 éve

Nagyon jó a VÍZ -ed. Gratulálok

Válasz

Élő Árpád Zoltán üzente 16 éve

Szia Jártam már ezeken a helyeken melyeket le festetél. üdv arpis

Válasz

Tóth Ibolya üzente 16 éve

Hú de jó kép!!!!!!!!

Válasz