Kovács Anita üzente 4 hete
NAGYON SZÉP EZT A NAPLEMENTÉT ÁBRÁZOLÓ FESTMÉNYED IS. NAGYON TETSZIK. GRATULÁLOK HOZZÁ TISZTELETTEL ÉS SZERETETTEL. KOVÁCS ANITA.
[Törölt felhasználó] üzente 13 éve
Pálinkó Dezső üzente 14 éve
Faragó Gáborné üzente 14 éve
[Törölt felhasználó] üzente 15 éve
Kovácsné Róza üzente 15 éve
Nagyon élet hű a képed kedves Mary ha most korán kinéztem az ablakon hasonló ködben úszik a város,, róza
Faragó Gáborné üzente 15 éve
Sárkány Sándor üzente 15 éve
Faragó Gáborné üzente 16 éve
Faragó Gáborné üzente 16 éve
Tóth Ibolya üzente 16 éve
Kiss Ildiko üzente 16 éve