Strbik Ágnes üzente 15 éve

állarc nagyon tetszik

Strbik Ágnes üzente 15 éve

Szép napot Erzsike! Ujabban a facebookon vagyok és ott lazulok el keresve és nézve a csodálatos alkotásokat.

Székely Lázár üzente 15 éve

Köszönöm a látogazást. üdv. Lázár

Pálinkó Dezső üzente 15 éve

Köszönöm a látogatást!

vajas kati üzente 15 éve

KELLEMES HUSVÉTI ÜNNEPEKET KIVÁNOK NEKTEK NAGYON SOK SZERETETTEL. PUSZIKA.

Előző 5

Következő 5