Kőszegi Mária üzente 13 éve

Drága Erzsike! Nagyon de nagyon Boldog Születésnapot kívánok és még adja a jó Isten hogy sokáig fessél gyönyörű képeket. Puszil.Maca

vadkerti erzsébet üzente 14 éve

Köszönöm Erzsikém.Zsó.

vadkerti erzsébet üzente 14 éve

Örülök,hogy hivatalosan is ismerősök vagyunk.Üdv.Zsó.

Székely Lázár üzente 14 éve

Nagyon szépen köszönöm a látogatást. üdv . Lázár

Petik Ilona üzente 14 éve

Kedves Erzsébet! Gratulálok neked.Nagyon szépek a képeid. Üdv. Petik Ilona.

Előző 5

Következő 5