Podonyi Zsuzsa üzente 17 éve

hát a genetikára nektek sem lehet panasz:) nem fura mikor látod a hasonlóságokat? belsőre is hasonlít rád a lányzó? nagyon helyesek vagytok...

Sibeling 73 üzente 17 éve

Nagyon szépek a gyerekek, és szép nagyok már, vajh mikor lesznek az enyémek ekkorák?

Előző 5