rédli zsuzsanna üzente 14 éve
Kedves István! Remélem Jól fogod érezni magad nálunk! Szeretettel:Zsuzsa
[Törölt felhasználó] üzente 14 éve
Kedves Pista ,köszi,hogy rám gondoltál,ez üdítőleg hatott rám! Birod még a meleget?Igyál ám eleget,ha lehet hideget!
Tóth Imre üzente 14 éve
Gondtalan hétvégét !
Lányi Katalin üzente 14 éve
Köszi az üzeneteket, puszi neked. Katalin
Lányi Katalin üzente 14 éve
Mért vontat vissza a barátságomat?