lovas gusztáv üzente 16 éve
Kedves Erzsébet Örülök hogy e nagy melegben ijen jó kedved van!!!!Szép estét, örülök hogy itt voltál üdv Guszti
G. É. üzente 16 éve
Szia! Örülök,hogy újra itt vagy és láthatjuk a gyönyörű orchideáidat. Üdv. Éva
Linterné Szegedi Éva üzente 16 éve
Erzsike! Köszönöm hogy ismerősként visszaigazoltál az iwiwen! Szépek az új orchideás képeid! Üdv.Éva
Linterné Szegedi Éva üzente 16 éve
Szia Erzsike! Nagyon szépek az új orchideás képeid! Köszönöm hogy ismerősként visszaigazoltál az iwiwen! Puszi:Éva
G. É. üzente 16 éve
Szia Erzsike! Rég hallottunk rólad. Mi van az orchideáiddal? Üdv. Éva