vadkerti erzsébet üzente 14 éve
Regisztrálj a "Kép a falon"-on, nagyon sok szép képpel talá-kozol,tanulni lehet tőlük.Puszi.Zsó.
Abraka Dabra üzente 14 éve
Kedves Szilvia! Nincs mit, én is köszönöm! :)
[Törölt felhasználó] üzente 14 éve
Én meg köszönőm a látogatást ! Szép napot !
Molnár Erzsi üzente 14 éve
Jól választott témák ás jól sikerült képek, gratulálok, üdv. Erzs.
Kakas Istvánné üzente 14 éve
Szia Szilvi! Nem a kardvirág a 2. képem volt a testvére, a kálák után. Kellemes hétvégét!! Márta