vadkerti erzsébet üzente 14 éve

Regisztrálj a "Kép a falon"-on, nagyon sok szép képpel talá-kozol,tanulni lehet tőlük.Puszi.Zsó.

Abraka Dabra üzente 14 éve

Kedves Szilvia! Nincs mit, én is köszönöm! :)

[Törölt felhasználó] üzente 14 éve

Én meg köszönőm a látogatást ! Szép napot !

Molnár Erzsi üzente 14 éve

Jól választott témák ás jól sikerült képek, gratulálok, üdv. Erzs.

Kakas Istvánné üzente 14 éve

Szia Szilvi! Nem a kardvirág a 2. képem volt a testvére, a kálák után. Kellemes hétvégét!! Márta

Előző 5

Következő 5