[Törölt felhasználó] üzente 14 éve
D. Szilvia! Köszönöm a látogatást. Úgy látom Te is aktív vagy. Gratulálok: Babi
Adamcsek Erzsébet üzente 14 éve
Nagyon köszönöm,minden vélemény nagyon fontos számomra.Üdv.: Adamcsekné
Faragó Gáborné üzente 14 éve
Szia! Végig néztem a képeidet,nem tudom melyik a legutolsó, de szerintem mindben van valami, ami hatásos.Gratulálok! Mary
[Törölt felhasználó] üzente 14 éve
Szilvia! Én is köszönöm a jelölést! Munkáidhoz pedig gratulálok ! Üdv:!Mária
[Törölt felhasználó] üzente 14 éve
Kedves Szilva! Az utolsó kép átfestettem. Legyél szíves és nézd mindkettő. Jobb vagy rosszabb lett. Köszi. Maria