[Törölt felhasználó] üzente 14 éve

D. Szilvia! Köszönöm a látogatást. Úgy látom Te is aktív vagy. Gratulálok: Babi

Adamcsek Erzsébet üzente 14 éve

Nagyon köszönöm,minden vélemény nagyon fontos számomra.Üdv.: Adamcsekné

Faragó Gáborné üzente 14 éve

Szia! Végig néztem a képeidet,nem tudom melyik a legutolsó, de szerintem mindben van valami, ami hatásos.Gratulálok! Mary

[Törölt felhasználó] üzente 14 éve

Szilvia! Én is köszönöm a jelölést! Munkáidhoz pedig gratulálok ! Üdv:!Mária

[Törölt felhasználó] üzente 14 éve

Kedves Szilva! Az utolsó kép átfestettem. Legyél szíves és nézd mindkettő. Jobb vagy rosszabb lett. Köszi. Maria

Előző 5

Következő 5