[Törölt felhasználó] üzente 12 éve

Koszonom Aniko!Kellemes szep delutant kivanok Neked is! Szeretettel;Irenke

[Törölt felhasználó] üzente 13 éve

Köszönöm gyerekek,a látogatást. Nagyon szép új hetet jöttem kívánni nektek.Mária.

Demeter Julianna üzente 13 éve

Kedves Tomi és Anikó aranyosak vagytok, mindent köszönünk Áldott vasárnapot,jó pihenést Nektek!Szeretettel üdv Julika és Erik.

[Törölt felhasználó] üzente 13 éve

Kellemes szep hetveget kivanok Nektek!Szeretettel;Irenke

[Törölt felhasználó] üzente 13 éve

Csodás reggelt kívánok ma neked Boldogan ébredj, egész nap nevess Ragyogjon rád a nap teljes sugarával Melegét érezd mintha ott lennék nálad . Mária.

Előző 5

Következő 5